ATYKO KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ DOPRAVNÍCH SYSTÉMŮ

ATYKO, spol. s r. o., úspěšně působí na tuzemském trhu již více než 28 let. Mezi její hlavní zaměření patří dodávka dopravníkových systémů pro všestranné použití ve výrobních a skladových provozech. Společnost ke všem výrobkům dodává certifikát CE s prohlášením o shodě, je také držitelem ISO 9001. Cílem firmy i jejích zaměstnanců je zabezpečit pro zákazníky ty nejlepší služby v oblasti projektování, výroby, montáže, řízení a servisu dopravníkových systémů. Mnohaleté zkušenosti navíc umožňují řešit i neobvyklá přání.

Naše špičkové, na míru a dle potřeb zákazníka zkonstruované a vyrobené dopravníkové systémy nacházejí všestranné využití ve výrobních i skladových provozech (válečkové dopravníkypásovémodulární). Na přání mohou být dopravníky řízeny také plně automaticky. Vaše sklady a výrobní provozy jsme navíc schopni vybavit veškerými typy regálů, dělícími stěnami, pracovními stoly, přepravními vozíky a kontejnery či dalším doplňkovým sortimentem.

Proč vsadit na Atyko

  • Nabízíme komplexní řešení dopravníkových systémů přesně podle potřeb zákazníka - od zaměření a návrhu až po realizaci, včetně montáže a servisu.
  • Preferujeme osobní přístup - termínová flexibilita i konzultace v místě projektu jsou pro nás samozřejmostí.
  • Nenabízíme pouze dopravníky, ale úplné vybavení skladů - spolupracujte výhodně s jedním partnerem, na jednom celkovém řešení a s jednou zárukou na vše.
  • Nabízíme realizaci za plného provozu - nemusíte se bát dlouhé odstávky či neefektivní ztráty stávajícího vybavení.
  • Sázíme na dlouhodobá partnerství - spokojenost zákazníka je naším hlavním cílem.
  • Pokročilé technologie systému pro decentralizované řízení expedičních a výrobních dopravníků šetří váš čas a přinášejí konkurenční výhodu na trhu.


SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA JE ZÁKLADNÍM PRVKEM FIREMNÍ STRATEGIE A DLOUHODOBÝM CÍLEM SPOLEČNOSTI